Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-09

Zmiany przepisów prawnych. Szkolenie dla organizacji pozarządowych

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim, Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego oraz Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych: stowarzyszeń, fundacji oraz innych podmiotów działalności pożytku publicznego na szkolenie „Zmiany przepisów prawnych w zakresie prowadzenia działalności pożytku publicznego”, które odbędzie się  16 marca 2016 w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie.

zdjęcie ilustrujące informację


W trakcie spotkania, zostaną omówione zmiany, które albo już weszły albo wejdą w życie, a rzutują na działalność bieżącą organizacji i trzeba się do nich dostosować. Szkolenie poprowadzi Pani Urszula Pudurgiel - trener i doradca organizacji pozarządowych, założycielka i prezes Stowarzyszenia Adelfi, koordynator Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Ełku.

Szkolenie odbędzie się w godz. 10.00 – 15.00 w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Maz. ul. św. Antoniego 41, sala konferencyjna nr 129 (I piętro). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt z Wydziałem Kultury i Promocji Powiatu Startowa Powiatowego w Tomaszowie Maz. tel. (44) 724-21-27 wew. 418, promocja@powiat-tomaszowski.pl

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij