Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiany organizacji ruchu MZK

MZK zawiadamia, iż od 7 marca do odwołania będą prowadzone prace drogowe na całej szerokości ulicy Robotniczej. Zawiesza się obsługę przystanków: Ludwikowska-Robotnicza i Ludwikowska-szkoła.

przystanek mzk

Dla autobusów linii Nr 8 i 9 od poniedziałku (7 marca br.) obowiązują skrócone trasy. Trasa autobusów linii Nr 8 z dotychczasowym przystankiem krańcowym w Ludwikowie - pętla przy Jana, zostaje skrócona do pętli Modrzewskiego - Niebieskie Źródła. Trasa linii Nr 9 dla kursów do pętli Ludwików przy Niebieskich Źródłach zostaje skrócona do pętli przy ulicy Jana. Czas powrotu na ulicę Robotniczą w osobnym komunikacie (wg zakresu prac, najpóźniej w niedzielę 13 marca).

Zamknięty przejazd w relacji: Główna - Warszawska - Zawadzka dla autobusów linii Nr 13 i 5.

W środę i czwartek (9 i 10 marca) w godz.: 8:00 – 16:00 zamknięty zostanie przejazd w relacji Główna – Warszawska – Zawadzka dla autobusów linii Nr 13 i  5.

Na czas zamknięcia przejazdu MZK wprowadza objazdy dla linii Nr 13 i 5.

Linia Nr 13:

 - trasa objazdu dla linii Nr 13 od Warszawskiej przejazd ulicami: Grota Roweckiego – ks. J. Popiełuszki -  M. Skłodowskiej Curie - Chopina do dworca (lub Suchej).

Linia Nr 5:

- dla wyznaczonych kursów linii Nr 5, tj. o godz.: 13:00 z Glinnika i 14:11 z Hallera,  odbywanych m.in. ulicą Główną, od dworca objazd ulicami: Chopina - M. Skłodowskiej Curie, Grota Roweckiego – Warszawska – Dzieci Polskich i dalej dotychczasową trasą objazdową.

Po trasie obowiązują wszystkie przystanki w tym przystanki przy ulicy Chopina. Przy dworcu obowiązują dotychczasowe przystanki, przykładowo - dla kursu z Glinnika odjazd godz.: 13:26 z przystanku na pętli przy dworcu, dla kursu z Hallera obowiązuje przystanek Główna – dworzec.

Wymienione powyżej trasy objazdowe obowiązują w obu kierunkach.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij