Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zimowe spotkanie z książką w SP 10

Zimowa atmosfera towarzyszyła kolejnemu spotkaniu z książką w ramach spotkań czytelniczych „W krainie baśni, bajek i bajeczek” w Szkole Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków.

 Dzieci w trakcie zajęć

Dzieci z klas 1-3 miały okazję posłuchać baśni  pt. „Bałwan ze śniegu” autorstwa jednego z najznakomitszych bajkopisarzy na świecie H.Ch.Andersena. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania baśni czytanej przez panią dyrektor Wacławę Bąk i panią wicedyrektor Annę Nowak.

Tematyka zimowa zgodna z porą roku, wzbogacona została odpowiednią scenografią. Wysłuchaniu baśni towarzyszyły zagadki śpiewane i multimedialne, których celem było ocenienie stopnia zrozumienia przez dzieci wysłuchanego tekstu.

 

Podsumowaniem spotkania było wręczenie uczniom każdej klasy zadań do wykonania. Z prac uczniów powstanie wystawa, która ozdobi szkolny korytarz.  

 

                                               

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 10


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij