Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zdrowi, bezpieczni, aktywni – spotkanie dla seniorów

Tomaszowski Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zaprasza seniorów na spotkanie, które odbędzie się w piątek, 25 października. Poświęcone będzie zdrowiu, bezpieczeństwu i zachowaniu aktywności.


senior z telefonem
 

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele ZUS i policji. Będzie można zdobyć informacje na temat bieżących zmian i nowinek w zakresie świadczeń, a także dowiedzie się, jak być bezpiecznym w domu i na drodze. W ramach działań prewencyjnych policjanci przedstawią najnowsze sposoby, jakimi posługują się przestępcy zajmujący się kradzieżami i wyłudzeniami od osób starszych.

Uruchomiony zostanie również punkt pomiarów medycznych, w którym przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków będą prowadzić badania przesiewowe i udzielą odpowiedzi na pytania z zakresu przeciwdziałania czy radzenia sobie z cukrzycą.

Temat profilaktyki w chorobach nowotworowych oraz leczenia sanatoryjnego seniorów omówi przedstawiciel NFZ.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej tomaszowskiego Oddziału ZUS (III piętro w budynku A). Początek o godzinie 11.00.

Źródło: ZUS


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij