Zaproszenie na koncert bluesowo-jazzowy

W Miejskim Centrum Kultury filii Tkacz 27 stycznia o godz. 17.00 odbędzie się  koncert bluesowo-jazzowy.   Zagrają dla Was Bluestones i przyjaciele. Bluestones to grupa kolegów, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej i Tadeusza Nalepy, grająca ich covery.

Zaproszenie na koncert bluesowo-jazzowy

W zespole występują: Wiktor „Sroka” Sroczyński, Krzysztof Jochan, Andrzej Starus, Adam Król. Kolejny zespół to Part-Time Jazz Quintet w składzie: Theresa Ducksworth, Mateusz Olszewski, Mirosław Misiak (g), Paweł Januszewski (b), Wojciech Lubczyński. Na koncercie wystąpią również specjalni goście, a wśród nich: Dariusz Kozakiewicz, Tadeusz Trzciński, Bartosz Łęczycki, Vlodi Tafel.
Wystąpi również Chór Miejski Artis Gaudium. Koncertowi towarzyszy wystawa zbiorów i pamiątek kolekcjonerskich „Galerii na wsi Niebrów”, która powstała z miłości i pasji do Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej oraz Tadeusza Nalepy. Będzie można zobaczyć kolekcję okładek płytowych zespołu Breakout w formie szklanych kafli jak również zdjęcia wielkoformatowe Zespołów Blackout, Breakout, Miry Kubasińskiej czy Tadeusza Nalepy.                                                                        Honorarium artystów zostanie przekazane na ufundowanie płyty nagrobnej Honorowego Obywatela Tomaszowa Mazowieckiego znanego fotografika muzycznego- MARKA KAREWICZA

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Miejskim Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18 i w filii Tkacz, ul. Niebrowska 50 w sprzedaży od 14 stycznia.

Zapraszamy!

Źródło: Miejskie Centrum Kultury