• Data opublikowania: 2023-04-12

Zapraszamy seniorów na Turniej Tenisa Stołowego

Miejskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich seniorów do odrobiny aktywności ruchowej, rywalizacji oraz dobrej zabawy podczas Turnieju Tenisa Stołowego „NET”. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia 2023 r. o godzinie 10 w MCK Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39.

Celem tenisowych rozgrywek jest zapewnienie aktywności ruchowej mieszkańcom miasta i okolic w formie turnieju, popularyzacja tenisa stołowego wśród seniorów, uświadamianie potrzeby ruchu w życiu codziennym oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!
Więcej informacji, regulamin oraz karta uczestnictwa na stronie internetowej MCK.

Zapisy pod nr telefonu 42 712 23 69 oraz w sekretariacie MCK przy pl. Kościuszki 18. Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązuje zakaz gry w białych koszulkach.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim