Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zapraszamy na zajęcia wokalne z Iwoną Kaczmarek

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowiecki, filia O.K. „Tkacz” zaprasza 3.02.2017 r. (piątek) o godzinie 17.00 na zajęcia wokalne z nowym instruktorem Iwoną Kaczmarek.

Iwona Kaczmarek, sopran liryko - dramatyczny. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi. Studiowała na wydziale wokalno - aktorskim. Już w czasie studiów podjęła współpracę z Filharmonią Łódzką. Studia podyplomowe odbyła pod kierunkiem wybitnego tenora Kałudi Kałudowa. Od 2006 r. współpracuje z Teatrem Wielkim w Łodzi. Debiutowała
w partii tytułowej opery G. Verdiego Aida. W swoim repertuarze posiada role
w operach m.in..: Tosca, Hrabina, Halka, Trubadur oraz partie w następujących operetkach: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza.

Występuje gościnnie na terenie całego kraju, śpiewając zarówno repertuar klasyczny jak i estradowy. Jest obdarzona głosem o charakterystycznej ciepłej barwie. Jej umiejętności wokalne pozwalają na wykonywanie bardzo szerokiego repertuaru: od pieśni poprzez musicale, operetkę, aż po klasyczną „wielką” operę.

Plakat warszatów wokalnych 

Źródło: O.K. TKACZ

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij