Zagłosuj na Park Bulwary i przystań miejską!

1 kwietnia wystartował Ogólnopolski Konkurs Otwarty „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”. W ramach konkursu można zagłosować na najpopularniejsze budowy i modernizacje w Polsce. Tomaszowianie mogą oddać głos na swoje ulubione miejsca, czyli na dwie miejskie inwestycje, które zmieniły wygląd naszego miasta – zagłosujmy na Park „Bulwary” i przystań miejską!

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:

I. Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/editions/2262/plebiscite/stage-1?field_city_value=Tomasz%C3%B3w+Mazowiecki&title=

II. Wyszukać zgłoszony obiekt według województwa, lub nazwy obiektu;

III. Kliknąć na "Zgłoś obiekt", a następnie „Zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”;

IV. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć „Nie jestem robotem” - a po udanej weryfikacji kliknąć „Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować;

V. Gotowe! Twój głos został oddany;

VI. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.