Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Za parkowanie możemy zapłacić kartą

Parkomaty wyposażone w system płatności kartą i możliwość dokonania płatności za parkowanie za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym – to jedne z udogodnień w Strefie Płatnego Parkowania, która od 1 czerwca obowiązuje w ścisłym centrum Tomaszowa Mazowieckiego.

FOTO


Parkomat w telefonie – kup bilet przez moBILET

Aplikacja moBILET umożliwia dokonanie płatności za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania  bezpośrednio za pomocą telefonu komórkowego. Wykorzystując aplikację nie trzeba biec do auta, aby przedłużyć czas parkowania. Aby skorzystać z usługi, należy zarejestrować się w systemie na stronie www.mobilet.pl, pobrać aplikację na telefon komórkowy oraz dokonać przedpłaty. Pobranie aplikacji, aktywacja usługi i zasilenie konta są bezpłatne. Po wykonaniu ww. czynności, aby wykupić bilet parkingowy należy: uruchomić aplikację w telefonie, wybrać numer pojazdu (podany podczas rejestracji w systemie) i nacisnąć zakładkę „Rozpocznij”. Po powrocie do auta należy kliknąć w aplikacji „Stop”, a konta zostaną pobrane środki za faktycznie wykorzystany czas parkowania. Pomimo, iż wykupiony przez bilet jest wirtualny, kontroler SPP sprawdzi status w systemie. Można dodatkowo oznakować samochód drukując samodzielnie winietę „parkuję z moBILET” ze strony www.mobilet.pl. Są one również dostępne w biurze Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Warszawskiej 109/111.

Płatności kartą płatniczą

Kupując bilet w parkomacie możnaz zapłacić za postój używając karty płatniczej. Płatności przy użyciu karty możliwe są również w przypadku zakupu abonamentu parkingowego w biurze Strefy Płatnego Parkowania.

Wymiana starych kart abonamentowych

W biurze Strefy Płatnego Parkowania można bezpłatnie wymienić nieobowiązujące już, ale ciągle ważne karty abonamentowe.

Wszelkie informacje dotyczące funkcjonowania Strefy Płatnego Parkowania w Tomaszowie Mazowieckim dostępne są na stronie www.spp.tomaszow-maz.pl

Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij