Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-06-13

Za nami X Spartakiada Przedszkolaków zza Pilicy

Za nami X SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW ZZA PILICY. W jej trakcie DOK – filia MCK w Tomaszowie Mazowieckim gościła ponad 70 dzieci, reprezentantów Przedszkola nr 10 (Białobrzegi), Przedszkola nr 9 z ZSP nr 3 (Ludwików), Publicznego Przedszkola w Wąwale (oddział w Wąwale i oddział w Ciebłowicach Dużych).


Tradycyjnie spotkanie odbyło się pod hasłem „Nie sukces i sława lecz dobra zabawa”. Dzieci rywalizowały w różnorodnych konkurencjach rekreacyjnych a w drugiej, artystycznej części dla naszych gości wystąpiły dzieci z zespołu teatralnego MISZ MASZ ze spektaklem „Strach ma wielkie oczy”. Na finał zorganizowano słodki poczęstunek oraz wręczono podziękowania i upominki dla wszystkich przedszkoli.


DOK składa podziękowania FHU DALMET, firmie CHIPITA POLAND sp. z o.o. Oddział Tomaszów Mazowiecki, Urzędowi Gminy w Tomaszowie Mazowieckim oraz WKPiT Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim a także p. Elżbiecie Garlikowskiej za wsparcie naszych działań.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij