Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Z Książką na Walizkach - Co w trawie piszczy

Z Książką na Walizkach to akcja organizowana przez wydawnictwo Literatura, której głównym założeniem jest "podróż" po województwie łódzkim i spotkania z młodymi czytelnikami w bibliotekach publicznych, ośrodkach kultury, szkołach i przedszkolach. W trakcie tych spotkań, które odbywać się będą w dniach od 8 do 10 maja, ośmioro pisarzy związanych z wydawnictwem Literatura oraz z akcją "Z Książką na Walizkach" będzie rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na temat ekologii i ochrony środowiska.

co w trawie piszczy

Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim już po raz kolejny włączyła się w to wydarzenie organizując konkurs literacko – plastyczny pt. "Co w trawie piszczy", w którym głównym zadaniem dla dzieci z tomaszowskich szkół i przedszkoli było zinterpretowanie utworów Agnieszki Frączek i wykonanie do nich ilustracji. Jedynym ograniczeniem była tutaj fantazja i wyobraźnia dzieci.

Z tej okazji w dniu 8 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim
w Oddziale dla dzieci i Młodzieży odbyło się spotkanie autorskie z Panią Agnieszką Frączek. Nasz gość spotkał się z dziećmi z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Językowego im. Św. Filipa Nerii, Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez naszą bibliotekę i jako główny członek jury wybrał pracę plastyczną, którą zabierze ze sobą i która dalej będzie walczyła w konkursie z innymi uczestnikami .

Z tej okazji  8 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tomaszowie Mazowieckim w Oddziale dla dzieci i Młodzieży odbyło się spotkanie autorskie z Panią Agnieszką Frączek. Nasz gość spotkał się z dziećmi z Niepublicznego Katolickiego Przedszkola Językowego im. Św. Filipa Nerii, Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej nr 14 w Tomaszowie Mazowieckim, które wzięły udział w konkursie zorganizowanym przez naszą bibliotekę i jako główny członek jury wybrał pracę plastyczną, którą zabierze ze sobą i która dalej będzie walczyła w konkursie z innymi uczestnikami.


 

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij