XXXVIII Mały Tomaszowski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

Miejskie Centrum Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Tomaszowa Mazowieckiego oraz powiatu tomaszowskiego do udziału w eliminacjach powiatowych XXXVIII Małego Tomaszowskiego Konkursu Recytatorskiego. Czterech finalistów reprezentujących szkoły podstawowe zostanie zakwalifikowanych do finału XXVIII Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego Starachowice 2018, gdzie zawalczą o „Klucze Do Tajemnic Wszechświata”.

W pierwszym dniu przeglądu, 7 maja w ramach imprez towarzyszących wystąpi zespół teatralny „Horrorek” w spektaklu „Moja dorosłość”. 8 maja zaprezentuje się zespół teatralny „Misz–Masz” w spektaklu „Jeż”. Obie grupy pracują pod kierunkiem Iwony Jabłońskiej, instruktora Miejskiego Centrum Kultury.

Uczestnicy Tomaszowskiego Konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy, natomiast laureaci nagrody w każdej kategorii wiekowej. Termin zgłaszania uczestników – upływa z dniem 27.04.2018 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury ul. Browarna 7, 97-200 Tomaszów Maz. tel./fax: 44 724 42 93, 44 724 53 23, e-mail: filiamok@mck-tm.pl

Źródło: MCK