Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


XVI Rodzinny Rajd Rowerowy z Olimpijczykami

XVI Rodzinny Rajd Rowerowy z Olimpijczykami do OPO COS Spała odbędzie się 29 września br.

 rajd z olimpijczykami

W Bikemii (ul. Warszawska 2/4) przyjmowane będą zgłoszenia i wpłaty wpisowego (dzieci imłodzież - 8 zł, dorośli – 10 zł). Nie dotyczy to osób wcześniej zapisanych, ale trzeba potwierdzić swój udział w rajdzie  osobiście lub telefonicznie (44, 724 56 03). Nie przewiduje się zwrotu wpisowego, bo większość kosztów już poniesiono. Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w rajdzie może zgłosić inną osobę. Przypominamy też o konkursie na hasła lub powiedzenia o tematyce olimpijskiej organizowanym z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Propozycje można składać przy zgłoszeniach lub przed rozpoczęciem imprezy.   W rajdzie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne (min. 2 osobowe) i indywidualne osoby. Spokojne tempo jazdy dostosowane do najmłodszych i najstarszych uczestników. W OPO COS w Spale przewidziano spotkanie z olimpijczykami, poznanie historii i zwiedzanie Ośrodka. Wśród zespołów rodzinnych rozlosowane zostaną nagrody, w tym główna - rower ufundowany przez Bikemię.

Głównymi organizatorami rajdu są Ludowy Klub Kolarski START oraz Firma Rowerowa Bikemia.Patronat nad rajdem objął prezydent Tomaszowa Marcin Witko oraz starosta tomaszowski Mariusz Węgrzynowski.   


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij