Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


XV Tomaszowski Bieg Niepodległości

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza do wzięcia udziału w XV Tomaszowskim Biegu Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada. Bieg ma charakter rekreacyjny.

bieg niepodległości 2019

Zbiórka uczestników biegu o godzinie 12.30 przy Placu Kościuszki 18 (Miejskie Centrum  Kultury). Start o godzinie 13.00. Zgłoszenia przyjmowane będą do 8 listopada br. na adres: kontakt@mck-tm.pl lub osobiście w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim – Plac Kościuszki 18. Na bieg można zapisać się również w dniu zawodów.

Odbiór koszulek lub czapek przez opiekunów grup zorganizowanych i pozostałych uczestników biegu nastąpi w godz. 12.00 – 12.30.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne są do pobrania ze strony: http://mck-tm.pl/xv-tomaszowski-bieg-niepodleglosci/.

Wydarzenie sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij