Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

X Ogólnopolskie Spotkanie Integracyjno - Sportowe Nad Pilicą

Impreza odbywać się będzie nad rzeką Pilicą na tomaszowskiej „Przystani” oraz na kręgielni 16 i 17 lipca. Jest to spotkanie integracyjne dla różnych środowisk abstynenckich, grup, klubów i stowarzyszeń przede wszystkim z naszego województwa ale również kraju.

Zdjęcie Pilicy ilustrujące artykuł

      Spotkanie będzie trwało 2 dni, rozpoczęcie planowane jest w sobotę w godzinach przedpołudniowych zakwaterowaniem osób przyjezdnych w domkach letniskowych na przystani w Tomaszowie Mazowieckim. Po obiedzie odbędzie się  spływ kajakowy rzeką Pilicą. Będzie to odcinek około  20 kilometrów  z przystani w Tomaszowie Mazowieckim do Inowłodza. Po zakończeniu spływu uczestnicy zostaną przewiezieni autokarem na przystań w Tomaszowie. Dla tych którzy nie będą brać udziału w spływie, będzie zorganizowana wycieczka do znanej w całej Polsce i świecie stadniny koni w Bogusławicach wraz z przejażdżką bryczką oraz zwiedzanie Muzeum Pożarnictwa. Dla osób które nie skorzystają z wycieczki  lub spływu istnieje możliwość skorzystania ze strzelnicy udostępnionej przez „Jednostkę Strzelecką 1002” – zarówno dla kobiet jak i mężczyzn strzelanie z kbks i z wiatrówki.

W godzinach wieczornych odbędzie się koncert profilaktyczny z udziałem znanej gwiazdy estrady polskiej. W ramach kolacji odbędzie się pieczenie kiełbasek przy wspólnym ognisku. Jeśli pogoda pozwoli, będzie wspólne granie, śpiewanie i zabawa taneczna pod gołym niebem.

Następnego dnia odbędą się turnieje: Plażowej Piłki Siatkowej, Turniej w Kręgle dla kobiet i mężczyzn, Turniej w Kiery, Dwa Ognie, Bieg w Workach oraz drużynowe przeciąganie liny. Zwycięzcy każdej kategorii turniejów otrzymają statuetki, dyplomy oraz drobne upominki (nagrody) a wszystkie stowarzyszenia, kluby i grupy uczestniczące w spotkaniu otrzymają dyplomy. Nagrody za udział w spotkaniu otrzymają również dzieci i osoby wyróżnione. Wszyscy uczestnicy otrzymają znaczki okolicznościowe. W trakcie całego spotkania przewidziany jest: słodki poczęstunek, napoje chłodzące, kawa, herbata itp.

 

16 lipiec 2016r

1000

1200

1330

1800

1815

1930

2030

- rejestracja i zakwaterowanie

- obiad

- spływ kajakowy / wycieczka / strzelnica – strzelanie z wiatrówki i z kbks

- powitanie gości

- koncert ze świadectwem

- kolacja przy ognisku

- zabawa pod gołym niebem

17 lipiec 2016r

  800

  900

  930

1000

1300

1530

1630

- śniadanie

- Plażowy Turniej Piłki Siatkowej, Turniej w kręgle

- Turniej w Kiery

- Dwa Ognie, Przeciąganie liny i inne konkurencje

- Obiad

- wręczenie nagród

- uroczyste zakończenieTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij