Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wykorzystywanie autobusów zeroemisyjnych. Weź udział w konsultacjach społecznych

Do 24 stycznia 2019 roku można wziąć udział w konsultacjach społecznych projektu dokumentu pt. „Analiza kosztów i korzyści związanych z wykorzystywaniem przy świadczeniu usług komunikacji miejskiej autobusów zeroemisyjnych dla miasta Tomaszowa Mazowieckiego".

Projekt dokumentu dostępny jest m.in. w formie elektronicznej na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl oraz w wersji papierowej w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta przy ul. Warszawskiej 119 w Tomaszowie Mazowieckim (pokój nr 4).

Konsultacje są prowadzone w formie zbierania uwag i wniosków wyłącznie z wykorzystaniem formularza dostępnego do pobrania w załączniku. Papierowa wersja dokumentu dostępna jest w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta.

Wypełnione formularze należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: jakub.zieba@tomaszow-maz.pl w tytule podając: "Konsultacje społeczne" oraz drogą bezpośrednią lub korespondencyjną na adres: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, ul. Warszawska 119, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, z dopiskiem: "Konsultacje społeczne Analizy kosztów i korzyści" w okresie od 3 do 24 stycznia 2019 roku.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij