Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wybory Miss Choinki

W listopadzie w Zespole Szkół nr 4 ogłoszony został konkurs na najpiękniejszą klasową choinkę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 22 grudnia, podczas szkolnych Jasełek Bożonarodzeniowych.

 

Do konkursu przystąpiły wszystkie zespoły klasowe, w sumie było ich 45, a także szkolne koło plastyczne. Zgodnie z ustalonymi zasadami, choinka miała być wykonana dowolną metodą i mieć przynajmniej 150 cm wysokości. Uczniowie i rodzice pomysłów mieli wiele. Wśród choinek znalazły się takie, które wykonano z butelek plastikowych, wytłaczanek po jajkach, filcu, drabiny, gazet, rolek po papierach toaletowych, kieliszków, styropianu, monitorów od komputerów czy też kijków z lampkami. Można było znaleźć również klasyczne choinki.

 

Choinki oceniane były według etapów edukacyjnych. W pierwszym etapie jury do gustu najbardziej przypadła choinka przygotowana przez uczniów klasy 2d, drugie miejsce zajęła choinka klasy 1b, a trzecie - klasy 2f.

 

W drugim etapie edukacyjnym przyznano następujące miejsca:

I miejsce – choinka klasy 6a,

II miejsce – 5a,

III miejsce – 4d.

W trzecim etapie edukacyjnym wyglądało to następująco:

I miejsce – klasa 2b,

II miejsce – klasa 1a,

III miejsce – klasa 3d.

Nagrodami dla uczniów były m.in. wyjście do kina czy wyjście na kręgielnię.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów wykonania choinek.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij