Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-02

Wybory do Wojewódzkiej Rady Pożytku

Marszałek Województwa Łódzkiego rozpoczął nabór kandydatów na przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.

Zgłaszanie kandydatów reprezentujących organizacje pozarządowe potrwa do 16 grudnia 2015 r. Sprawdzenie zgłoszeń (uzupełnienie formalne) będzie trwało od 17 do 22 grudnia 2015r. Ogłoszenie listy kandydatów nastąpi 23 grudnia 2015r. Głosowanie na przedstawicieli organizacji w Radzie odbędzie się w dniach 24 grudnia 2015 r. - 18 stycznia 2016 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dotyczące trybu zgłaszania kandydatów i wyboru członków ŁWRDPP opublikowano w serwisie www.ngo.lodzkie.pl.

W jeszcze trwającej II kadencji Wojewódzkiej Rady Pożytku reprezentantem Tomaszowa Mazowieckiego jest Rafał Piekarski.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij