Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


"Wszystkie dzieci nasze są". Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 5

"Wszystkie dzieci nasze są" – pod takim hasłem, w Przedszkolu nr 5 odbyły się uroczystości z okazji Dnia Dziecka. Nauczycielki przygotowały dla podopiecznych wiele atrakcji.

Przedszkole nr 5

Dzieci bawiły się w rytmie hitów Majki Jeżowskiej i Natalii Kukulskiej. Chętnie brały udział w konkursach i zabawach. Jednym z punktów uroczystości była prezentacja dotycząca Praw Dziecka i ich przestrzegania. Nauczycielki recytowały znane i lubiane wiersze, których bohaterami są dzieci."Zosia Samosia", "Samochwała", "Skarżypyta" i " Na tapczanie siedzi leń". W trakcie zabawy przedszkolaków odwiedził Jacek Stępnick z Centrum Terapii i Diagnozy Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim, który przekazał dzieciom prezenty od pacjentów i pracowników placówki. Finałem uroczystości było rozdanie dzieciom drobnych upominków.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij