Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wspieranie Działań Kulturalnych. Spotkanie w MCK-u

„Wspieranie Działań Kulturalnych w Województwie Łódzkim” - to hasło pod jakim Łódzki Dom Kultury we współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim organizuje spotkanie skierowane do przedstawicieli instytucji kultury, władz samorządowych, członków środowisk senioralnych oraz organizacji pozarządowych z terenu województwa łódzkiego.

FOTO

15 lutego br. o godz. 13.00 w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, pl. Kościuszki 18 odbędzie się pierwsze spotkanie, w trakcie którego zostaną przedstawione działania i formy wsparcia skierowane do instytucji kultury, organizacji pozarządowych i mieszkańców powiatu tomaszowskiego i rawskiego, proponowane przez Łódzki Dom Kultury, w roku 2018. Spotkanie będzie dotyczyło rozwoju kultury i współpracy międzysektorowej w województwie łódzkim.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij