Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wskaż obszary do rewitalizacji. Konsultacje do 12 sierpnia

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego ogłasza konsultacje społeczne dotyczące wskazania obszarów zdegradowanych i wyznaczenia obszaru rewitalizacji Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki

 zd

Celem przeprowadzenia konsultacji społecznych jest zebranie uwag, opinii i propozycji mieszkańców, właścicieli nieruchomości oraz ich użytkowników i zarządców, podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na obszarze miasta Tomaszowa Mazowieckiego, na temat wskazanych obszarów zdegradowanych na terenie miasta. Obszary te zostały wyznaczone po przeprowadzonej diagnozie społeczno-gospodarczej.

Granice obszarów zdegradowanych określa mapa, stanowiąca załącznik nr 1 do ogłoszenia. Konsultacje odbywają się w terminie od 22 lipca do 12 sierpnia 2016 roku.

Zgłaszanie uwag, opinii i propozycji odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza konsultacji, stanowiącego załącznik nr 2 do niniejszego ogłoszenia, dostępnego w Biurze Partnerstwa i Rozwoju w Urzędzie Miasta, ul. P.O.W. 10/16, budynek A, pok. 18, I piętro oraz na stronie www.tomaszow-maz.pl w Strefie Mieszkańca, zakładka Konsultacje społeczne/Bieżące konsultacje.

Wypełniony formularz konsultacji można przekazać:

  • w wersji papierowej osobiście lub korespondencyjnie w Urzędzie Miasta
    w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16 w godzinach pracy Urzędu,
  • w formie elektronicznej w postaci:
  1. skanu formularza przesłanego na adres e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl
  2. zdjęcia formularza wysłanego na nr telefonu 798 781 403.

 

Uwagi, opinie i propozycje niepodpisane oraz z datą wpływu po 12 sierpnia 2016 roku nie będą rozpatrywane.

Komórką organizacyjną odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Biuro Partnerstwa i Rozwoju Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, ul. P.O.W. 10/16, budynek A, pokój 18, I Pietro, Tel. 44 724 23 11 w. 296 lub 798 781 403, e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl 

 

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij