Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-12

WOSP 2016. Kolejny rekord w Tomaszowie!

Blisko 300 wolontariuszy i 130 936,85zł – za nami 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tomaszowie. Nie zabrakło koncertów, pokazów rajdowych, fajerwerk czy licytacji. Pióro na aukcję przeznaczył prezydent Marcin Witko.

 Logo WOSP

W Tomaszowie do WOŚP w przyłączyło się wiele organizacji, m.in. O.K. Tkacz, MOK, DOK, harcerze, morsy, morsy, Automobilklub i PCK. Za datek do puszki można było przejechać się z kierowcami rajdowymi na fotelu pasażera, zrobić sobie makijaż czy paznokcie. Po południu w hali ZSP nr 3 usłyszeliśmy i zobaczyliśmy  lokalne gwiazdy, a przed „Światełkiem do nieba”  odbył się koncert warszawskiego zespołu JEM DŻEM.


Wolontariuszy można było również spotkać na ulicach Tomaszowa. Tegoroczny wynik zbiórki WOŚP w Tomaszowie pobił dotychczasowe wyniki w latach poprzednich.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij