Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wokalni dla pań (i nie tylko)

Piosenki o kobietach, dla kobiet i te, które kobiety lubią i chętnie słuchają, znalazły się w programie dwóch koncertów przygotowanych przez grupę „Wokalni” z Miejskiego Centrum Kultury z okazji Dnia Kobiet. Publiczność mogła ich wysłuchać 9 marca w MCK Tkacz o godz. 17 i 19. Wokalistów do występu przygotowała Beata Niedzielska, która opracowała również scenariusz wydarzenia.„Wokalni” to grupa międzypokoleniowa. Śpiewają w niej zarówno dzieci, jak i młodzież oraz dorośli. Tym razem przed publicznością zaprezentowali się: Jadwiga Kocik, Piotr Iwanicki, Bartek Wojciechowski, Hanna Cierpicka-Trzonek, Maria Bernacka, Julianna Kołodziejczyk, Maciej Kowalski, Karolina Zalewska, Martyna Pękala, Amelia Piechota, Tymon Ćwiertnia i Julia Szulc.

Tak jak zróżnicowana jest grupa „Wokalni”, tak różny był koncertowy repertuar. Publiczność usłyszała piosenki znane z wykonań m.in. Karin Stanek, Danuty Rinn, Czerwonych Gitar, Zdzisławy Sośnickiej, Lady Pank, Ani Dąbrowskiej, Edyty Górniak, Cleo czy Sanah. Na finał artyści wspólnie wykonali utwór „Ramię w ramię” z repertuaru Kayah i Viki Gabor.

Więcej zdjęć z koncertu można obejrzeń na fanpage'u MCK na Facebooku: www.facebook.com/mcktomaszowmazowieckiTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij