Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wizyta w Urzędzie Skarbowym w Tomaszowie Mazowieckim tylko po wcześniejszej rezerwacji

Wiele spraw z urzędem skarbowym można załatwić on-line i bez wychodzenia z domu, m.in. poprzez serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl

W sytuacjach, gdy nie można załatwić sprawy elektronicznie lub przez telefon i występuje konieczność udania się do urzędu skarbowego, ze względu na sytuację epidemiczną niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja terminu i godziny wizyty.

Najprościej zrobić to przez internet za pomocą elektronicznego formularza, dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub telefonicznie pod nr telefonu: 44 725-60-59.

Bez umawiania wizyty dokumenty można złożyć w urnie wystawionej w urzędzie (bez potwierdzenia odbioru) lub w punkcie podawczym na Sali Obsługi Podatnika, gdzie na kopii otrzyma się potwierdzenie złożenia dokumentu.

Trwa akcja rozliczania PIT za 2020 r., w czasie której miliony podatników składają swoje roczne zeznanie podatkowe. Najprościej zrobić to przez internet korzystając z usługi Twój e-PIT lub z systemu e-Deklaracje. Złożenie zeznania w formie elektronicznej oznacza szybszy zwrot nadpłaconego podatku – urząd skarbowy zrealizuje zwrot w terminie do 45 dni.

W tym roku część emerytów czekają zmiany zasad rozliczenia podatku. W związku z potrzebą wsparcia w tym obowiązku emerytów i rencistów, którzy otrzymali z ZUS rozliczenie na druku PIT-11A, w Urzędzie Skarbowym w Tomaszowie Mazowieckim uruchomiona została infolinia pod numerem telefonu 44 725-60-15, mająca na celu wyjaśnienie wszelkich wątpliwości w tegorocznym rozliczeniu zeznania podatkowego.

(Źródło: Urząd Skarbowy w Tomaszowie Mazowieckim)

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij