Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wiosenne porządki w schronisku

Zima się jeszcze nie skończyła, ale w schronisku trwają już prace porządkowe. W pomieszczeniach gospodarczych i kotłowni wymieniono drzwi i okno, uprzątnięto i wyrównano również teren, na którym jeszcze do niedawna zalegały śmieci. Pracownicy schroniska naprawili również część systemu hydrauliczno-grzewczego.

 Na zdjęciu pies do adopcki - Janek

W placówce utworzony został warsztat, w którym będą wykonywane bieżące naprawy infrastruktury schroniska m.in. boksy w których mieszkają psiaki. Warsztat wyposażył Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Obecnie trwają prace przy utwardzaniu nawierzchni pod nowe, modułowe, wolnostojące boksy (które będzie można przenieść w dowolne miejsce).

 

Jeżeli ktoś chce wesprzeć schronisko i pomóc bezdomnym zwierzakom może przynieść do placówki koce, karmę suchą i mokrą (potrzebna jest karma wysokiej jakości, by chore zwierzaki szybciej dochodziły do siebie), zabawki, smycze czy obroże.

Obecnie w schronisku około 170 psów i 22 koty czekają na nowe domy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij