Wiemy, kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Tomaszowa!

Kamil Bednarek, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Piękni i Młodzi, Majka Jeżowska, Don Wasyl i Daniele Stefani – takie gwiazdy wystąpią podczas Dni Tomaszowa 2017, które odbędą się 23, 24 i 25 czerwca na pl. Kościuszki i tomaszowskich błoniach. W piątek będziemy obchodzić  święto 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, a w sobotę zostanie przeprowadzona II edycja Muzycznych Konfrontacji.

We wtorek (11 kwietnia) w Miejskim Centrum Kultury odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawione zostały gwiazdy tegorocznego festiwalu.

Dni Tomaszowa 2017

Natalia Kukulska
Kamil Bednarek
Ognie sztuczne

Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, Miejskie Centrum Kultury oraz Fundacja TM - Innowacje.

Dni Tomaszowa - zobacz co działo się w ubiegłych latach