Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wielki sukces tomaszowskich recytatorów!

W Łódzkim Domu Kultury 23-24 kwietnia odbył się finał wojewódzki 61.Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Powiat i miasto Tomaszów reprezentowali w kat. recytacji:   Elżbieta Jakóbczyk z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,  Jagoda Jasnowska i Weronika Tokarska z  Miejskiego Centrum Kultury filia Miejski Ośrodek Kultury, Adam Szymczyk z II LO, Sebastian Kula z ZSP nr 8.

 Zdjęcie jednej z laureatek konkursu

Laureatami eliminacji wojewódzkich zostały recytatorki:  Elżbieta Jakóbczyk  (I miejsce w kategorii dla dorosłych), Jagoda Jasnowska  (I miejsce w kategorii dla młodzieży), Weronika Tokarska  (II miejsce w kategorii dla młodzieży).

Jagoda i Weronika, reprezentantki Miejskiego Centrum Kultury, filia Miejski Ośrodek Kultury, między 22 – 25 czerwca br. będą brały udział w przeglądzie finałowym w Ostrołęce.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij