Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wielki jubileusz Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków

Uroczystość z okazji jubileuszu 30–lecia Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Mazowieckim połączona z Wojewódzkimi Obchodami Światowego Dnia Walki z Cukrzycą odbyła się 5 września w Sali Obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Wzięli w niej udział diabetycy z całego województwa.

FOTO

Srebrną odznaką „Za zasługi dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków” odznaczeni zostali:

 1. Pani Henryka Dziubek
 2. Pani Halina Grejber
 3. Pan Gustaw Grad
 4. Pani Janina Kaczuba
 5. Pani Monika Kuta
 6. Pani Lucyna Kwapisz
 7. Pani Mirosława Michałowska
 8. Pani Maria Piekarek
 9. Pani Ewa Prejbisz
 10. Pani Grażyna Przytuła
 11. Pani Wiesława Przybyłek
 12. Pani Anna Szymańska
 13. Pani Jadwiga Szymańska
 14. Pani Katarzyna Borowska

 

Złotą odznaką „Za zasługi dla Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków” odznaczeni zostali:

 1. Pani Teresa Bruzdowsky
 2. Pan Józef Filipek
 3. Pan Andrzej Karp
 4. Pani Janina Kijewska
 5. Pani Krystyna Leszczyńska
 6. Pani Krystyna Radzimkiewicz


Medalem „Za zwycięstwo nad cukrzycą” uhonorowani zostali:

 1. Pani Wiesława Kubicz
 2. Pani Anna Nizler
 3. Pan Antoni Węgliński

Starosta Mirosław Kukliński postanowił wyróżnić:

 1. Panią Wiesławę Kubicz
 2. Panią Helenę Kołodziejską
 3. Pana Cezarego Mielczarka
 4. Panią Halinę Olejnik
 5. Panią Krystynę Rogala

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego postanowił wyróżnić:

 1. Wiesławę Kubicz
 2. Panią Annę Górecką
 3. Panią Annę Karczemską
 4. Pana Zbigniewa Kołodkiewicza
 5. Pana Czesława Łaskiego
 6. Panią Annę Płocką

 

Uroczystość uświetniły występy Wiktorii Macioszek – laureatki 3. Miejsca „Konfrontacji muzycznych 2017” Tomaszowa Mazowieckiego oraz Pana Kazimierza Mateckiego z Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Głównym działaniem tomaszowskich diabetyków jest podnoszenie wiedzy na temat cukrzycy i chorób około cukrzycowych wśród nie tylko swoich członków, ale także mieszkańców naszego miasta poprzez spotkania, pogadanki, ale także badania, które bardzo chętnie wykonują podczas wielu imprez organizowanych na terenie naszego miasta.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij