Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wieczory ze sztuką

Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na wspomnieniową rozmowę Wiesława Stefana Fiszbacha w otoczeniu swoich grafik 17 października (w środę) o godz. 18.00 do siedziby filii przy ul. Gminnej 37/39.


"POWROTY" - z etapów mego życia, gdzie wspomnienia kojarzą się z twarzami sąsiadów i nierozłącznie z krajobrazem - tak zatytułował spotkanie z tomaszowską publicznością Wiesław Stefan Fiszbach.

Artysta pochodzący z naszego miasta, mieszkający obecnie w Berlinie, gościł już w Tomaszowie wielokrotnie i prezentował swoje obrazy na wystawach między innymi w Galerii Arkady, Galerii w Ratuszu, Kościele ewangelickim Św. Trójcy, w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Spotkanie zaplanowane jest w cyklu "Wieczory ze sztuką". Ubarwią je muzycznie wokaliści MCK, podopieczni Beaty Niedzielskiej.

Wstęp wolny.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij