Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Wieczór ze sztuką” w filii DOK

8 czerwca, w filii DOK w Białobrzegach, odbyła się trzecia odsłona spektaklu "Cukinodo, Cukinoda" przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury, w wykonaniu grupy teatralno-rozrywkowej "Zapominajki" na podstawie tekstów K. I. Gałczyńskiego w reżyserii Przemysława Sowy.

FOTO


Spotkanie z "najmniejszym teatrem świata", tak nazywano "Teatrzyk Zielona Gęś" czyli literackie miniatury Mistrza Groteski, odbyło się w ramach DOK-owskiego cyklu "Wieczory ze sztuką".

Nie zawiodła białobrzeska publiczność, a artyści (członkowie Tomaszowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku), brawurowo przedstawiając kolejne scenki i gagi, pełne ironicznego humoru i znakomitych puent, nie zawiedli publiczności.

Na koniec spotkania widzowie i artyści zostali poczęstowani pysznym ciastem, przygotowanym przez panie z Klubu Seniora DOK, za co organizatorzy składają im serdeczne podziękowanie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij