Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wieczór ze sztuką tomaszowskich plastyków

„Co w duszy śpiewa” to tytuł wystawy, której wernisaż odbędzie się 24 maja (środa) o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą przy ul. Gminnej 37/39. Wstęp wolny.


Na wystawie swoje prace zaprezentują artyści ze Stowarzyszenia Amatorów Plastyków w Tomaszowie Mazowieckim. Będzie można zobaczyć około 30 obrazów wykonanych głównie w technikach olej i akryl. Wśród tematów dominują pejzaże i kwiaty, ale również – jak sugeruje tytuł wystawy – to, co tomaszowskim plastykom w duszach gra.

Wernisaż urozmaicą występy artystyczne w wykonaniu: Lecha Kozdroja (piano), Henryka Kowalewskiego (gitara) oraz Elżbiety Jakóbczyk, Barbary Skawińskiej i Elżbiety Ołubek (recytacja).

Spotkaniem z twórczością artystów z SAP Miejskie Centrum Kultury wznawia cykl „Wieczory ze sztuką”, który przed pandemią odbywał się regularnie w MCK Za Pilicą w Białobrzegach.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij