Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Westernowo w Arenie Lodowej

Kowboj na łyżwach? W Arenie Lodowej wszystko jest możliwe. Zapowiada się iście amerykańskie otwarcie zimowej ślizgawki. Już 17 października o godzinie 18 przeniesiemy się na Dziki Zachód.

Na wszystkich chętnych czeka niesamowita ilość atrakcji, konkursów oraz wiele ciekawych nagród, m.in. konkurs na najlepszy strój w klimacie western country oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych podczas karaoke. Będzie można również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z imprezy w fotolustrze, a Niesamowita Akademia Jazdy Figurowej Blue Skate zaprezentuje pokaz swoich umiejętności łyżwiarskich. Z kolei kino Helios zorganizuje Koło Fortuny i dostarczy pyszny popcorn. Imprezę poprowadzi jak zawsze niezawodne FBI Federalne Biuro Imprez. Uwaga: pierwsze dziesięć osób dostanie od nas specjalne napoje z logo Areny Lodowej.

Świetna zabawa gwarantowana, zapraszamy!

Regulamin zimowej ślizgawki - link.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij