Wczasy w sercu miasta

Po raz kolejny rusza akcja "Wczasy w sercu miasta". Jest to cykl imprez kulturalnych (i nie tylko) dla dorosłych mieszkańców miasta. W ramach projektu przewidziano wyjazdy na baseny, warsztaty integracyjno-taneczne, ceramiczne, kulinarne, rajd nordic walking, wieczory gier stolikowych, wycieczki, wieczory karaoke, zaplanowano również "Dzień Zdrowia i Urody". Akcja startuje w sierpniu.

Więcej informacji oraz zapisy na poszczególne wydarzenia w MOK, filii Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Browarnej 7 (tel. 44 724 42 93 lub 44 724 53 23)

Plakat akcji