Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Warsztaty jazzowe w ramach Love Polish Jazz Festival

Podczas piątej edycji Love Polish Jazz Festival Miejskie Centrum Kultury zorganizuje warsztaty jazzowe dla młodzieży. Warsztaty będą odbywały się w MCK Tkacz w dniach 14-16 września. Organizatorzy zaprosili wybitnych artystów, którzy podzielą się swoją unikalną wiedzą.

Zajęcia wokalne poprowadzi Krystyna Prońko. Technikę gry i improwizacji jazzowej na saksofonie i innych instrumentach dętych zaprezentuje Adam Wendt. Marcin Jahr przekaże swoją wiedzę na temat perkusji jazzowej, zaś Zbigniew Wrombel nauczy techniki gry jazzowej na kontrabasie i gitarze basowej. Młodzi gitarzyści będą mogli skorzystać z wiedzy wirtuoza gitary Krzysztofa „Pumy” Piaseckiego.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia na adres e-mail: jazz@mck-tm.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Miejskiego Centrum Kultury, pl. Kościuszki 18. Zgłoszenia przyjmowane są do 6 sierpnia (warsztaty wokalne) oraz do 13 sierpnia (pozostałe warsztaty).

Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: http://mck-tm.pl/warsztaty-jazzowe-w-ramach-5-lpjf/

Program warsztatów:

14–16.09.2021 (wtorek – czwartek)

• Krystyna Prońko – wokal;
• Przemysław Raminiak – fortepian – akompaniator Krystyny Prońko;
• Adam Wendt – saksofony i inne instrumenty dęte;
• Marcin Jahr – perkusja;
• Zbigniew Wrombel – kontrabas/basówka;
• Krzysztof „Puma” Piasecki – gitara.

Zapraszamy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij