Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Walentynkowy tydzień z MCK-iem

Warsztaty z autoprezentacji i origami, widowisko muzyczne, wieczór poetycko-literacki i inne wydarzenia przygotowało z okazji zbliżających się walentynek Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Odbywać się one będą w filiach Tkacz i MOK od 10 do 13 lutego.

 

walentynkowy tydzień z MCK 2020 plakat

 
W ramach „Walentynkowego tygodnia” z MCK-iem zaplanowano:

 

  • 10.02 o godz.16 w MCK filii Tkacz ‒ warsztaty dla tomaszowskich amazonek i wszystkich zainteresowanych osób pod patronatem Stowarzyszenia "Dwa skrzydła". O autoprezentacji i zasadach wystąpień publicznych opowie Ewa Radziewicz - doradczyni społeczna i edukatorka, kreatorka wizerunku i rozwoju osobowości. Gościnnie wystąpi Paweł Nowak. Wstęp wolny

 

  • 10.02 o godz. 17 w MCK filii MOK ‒ „Walentynkowe origami” ‒ warsztaty dla dzieci. Wstęp 5 zł.

 

  • 11.02 o godz. 18.30 w MCK filii Tkacz ‒ „Z winylowej płyty” ‒ widowisko muzyczne w reż. Beaty Niedzielskiej, w wyk. m.in. Jadwigi Kocik, Mateusza Włodarczyka, Bartka Wojciechowskiego, Piotra Iwanickiego. Gościnnie wystąpią Izabela Zakrzewska i Sebastian Gułaj. Bilety w cenie 5 zł.

 

  • 12.02 o godz. 17 w MCK przy pl. T. Kościuszki 18 ‒ wieczór poetycko-literacki „Miłość ci wszystko wybaczy” w wyk. poetów z Klubu Literackiego Estawela. Wstęp wolny.

 

  • 13.02 o godz. 17 w MCK filii Tkacz ‒ warsztaty „Kreatywne mydełka ‒ Serce dla serca”. Liczba miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie filii Tkacz. Wstęp 5 zł.

 

Więcej informacji o wydarzeniach można uzyskać pod numerem tel. 44 724-51-93.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij