Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wakacyjne warsztaty w MBP

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w letnich warsztatach pod nazwą: „Wakacyjne Warsztaty Biblioteczne”. Spotkania będą się odbywały od poniedziałku do piątku, w dniach 05 – 09 lipca 2021 r. oraz 02 – 06 sierpnia 2021 r. w godz. od 10.00 do 13.00.

Na uczestników czeka moc atrakcji: poranki z książką, warsztaty literackie, teatralne, kulinarne, ekologiczne, plastyczne, zabawy ruchowe z elementami samoobrony, gry kinect, seanse filmowe. Podczas letnich warsztatów odbędą się zajęcia z zaproszonymi gośćmi.

Zapisy w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy placu Kościuszki 18, więcej informacji mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 44 724-61-06.

Biblioteka zapewnia opiekę, materiały do działań warsztatowych, słodki poczęstunek. Koszt 50 zł ( jeden tydzień). Ilość miejsc ograniczona.

Regulamin oraz karta uczestnictwa dostępne na stronie https://mbptomaszow.pl/Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij