Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wakacyjna Olimpiada z TKKF

Ognisko TKKF ZNP, Urząd Miasta, ZOP TPD zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wakacyjnej Olimpiadzie TKKF-iada 2017. W tym roku nazwa imprezy nawiązuje do 60-lecia TKKF. Olimpiada odbędzie  się w środę , 5 lipca na stadionie miejskim przy ul. Nowowiejskiej. Zbiórka uczestników do godz. 9.30.

 

W programie są następujące konkurencje: bieg 60 m, skok  w dal, rzut piłką lekarską (1-3 kg). Zawody odbywać się w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: do 7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat i 14-16 lat. Zgłoszenia przyjmowane będą w na półkoloniach w szkołach, dyżurujących przedszkolach  i ośrodkach kultury, a także przed rozpoczęciem olimpiady  w godz. 9.00 – 9.45.  Uczestnicy w kategoriach wiekowych  dziewcząt  i chłopców     walczyć będą    o medale, a ponadto wszyscy otrzymają dyplomy  uczestnictwa oraz wezmą udział w losowaniu wielu nagród.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij