Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-06-30

Wakacyjna Olimpiada dla dzieci „Rio de Janeiro - 2016”

Ognisko TKKF ZNP, Urząd Miasta,   Zarząd  Miejskiego TKKF, ZOP TPD zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Wakacyjnej Olimpiadzie  „Rio de Janeiro  2016”. Olimpiada odbędzie  się w środę, 6 lipca na stadionie miejskim  (Lechia).  

 

Zbiórka uczestników do godz. 9.30. W programie: bieg 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską (1-3 kg). Zawody odbywać się w kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców: do 7 lat, 8-9 lat, 10-11 lat, 12-13 lat i 14-16 lat. Zgłoszenia przyjmowane będą w na półkoloniach w szkołach, dyżurujących przedszkolach i ośrodkach kultury, a także przed rozpoczęciem olimpiady  w godz. 9.00 – 9.45.  

Na najlepszych wśród dziewcząt  i chłopców w każdej konkurencji i kategorii wiekowej czekają medale, a ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy  uczestnictwa oraz wezmą udział  w losowaniu wielu nagród.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij