Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wakacje z Biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna rokrocznie organizuje zajęcia wakacyjne, podczas których oferuje dla najmłodszych wiele atrakcji. W tym roku Oddział dla Dzieci i Młodzieży MBP, dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, przygotował zajęcia pod nazwą „Biblioteka rozwija talenty”. Letni czas w naszej placówce zapowiada się ciekawie.

Zaplanowano warsztaty literackie, naukę językowców obcych: francuskiego, rosyjskiego i języka esperanto, zajęcia plastyczne i muzyczne. Chcemy pokazać, że biblioteka to miejsce, gdzie nie tylko można wypożyczyć książkę, ale również rozwijać swoje zdolności. Dla wszystkich uczestników przewidziany jest słodki poczęstunek.

Formularze zgłoszeniowe do pobrania w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży przy pl. Kościuszki 18. Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 44-724-61-06.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij