Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

W święta lodowisko bezpłatne – pomagamy Ani

W wigilie i święta za wejście na lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się natomiast wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.

Lodowisko

 24 grudnia 2016 (wigilia) lodowisko będzie czynne w godz. 9:00 - 14:00 – w tych samych godzinach prowadzona będzie zbiórka charytatywna. Natomiast 25 i 26 grudnia (Boże Narodzenie) lodowisko będzie czynne w godz. 14:00 - 21:00, a zbiórka przy lodowisku będzie prowadzona w godz. 14.00 – 17.00.

Zbiórka prowadzona będzie na rzecz 13-letniej Ani Stefańskiej chorej na porażenie mózgowe. Ania jest dzieckiem leżącym, a jej przewlekła choroba uniemożliwia jej chodzenie. Ania choruje na zapalenie płuc, przeszła zabieg tracheotomii i jest karmiona przez sondę dożołądkową.  W styczniu dziewczynka zostanie poddana zabiegowi założenia PEGA do karmienia dożołądkowego. Na co dzień Ania potrzebuje pampersów i gotowych odżywek, których koszt wynosi 2.000,00 zł miesięcznie. Obecnie Ania przebywa w domu i jest podłączona do specjalistycznego koncentratora wytwarzającego tlen, który pobiera duże ilości prądu czego efektem są wysokie opłaty za zużycie energii elektrycznej. Całość zebranych podczas kwesty funduszy przeznaczona zostanie na zakup specjalnego łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym i zmiennociśnieniowym.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij