Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-16

W piątek rozpoczną się X Tomaszowskie Teatralia [PROGRAM]

Przed nami X edycja Tomaszowskich Teatraliów, czyli artystycznych zdarzeń scenicznych. Tegoroczna edycja odbędzie się w tle obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce.

Celem Tomaszowskich Teatraliów jest m.in. prezentacja i popularyzacja dorobku artystycznego teatrów amatorskich, konfrontacja dokonań artystycznych czy integrowanie środowisk twórczych z regionu.

W piątek i sobotę, w sali kina Włókniarz odbędą się przeglądy teatrów amatorskich. Pierwszego dnia będzie można podziwiać konkurujących ze sobą uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, natomiast w drugiego szkoły ponadgimnazjalne i teatry dorosłych. Na obydwa przeglądy wstęp jest bezpłatny.

W sprzedaży są natomiast bilety na poszczególne wydarzenia towarzyszące X Tomaszowskich Teatraliów spektakl dla dzieci "Władca Skarpetek" w wykonaniu Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu oraz spektakle dla młodzieży i dorosłych "Tuwim liryczny... i nie tylko..." Piotra Machalica i Piotra Borowskiego i "Goła Baba" Joanny Szczepkowskiej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij