Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

W krainie bibliotecznych rozmaitości

Pod takim hasłem oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej od 13 do 17 stycznia organizuje zajęcia w ramach ferii zimowych. Atrakcji na pewno nie zabraknie.


ferie zimowe w OdDiM MBP 2020W zimowej akcji MBP będą mogły wziąć udział dzieci w wieku 7-12 lat. Zajęcia będą się odbywać w godz. 10-13. W programie m.in. poranki z książką, zajęcia literackie oraz plastyczne, zabawy ruchowe, gry Kinect, seanse filmowe. W planie są również warsztaty i spotkania z zaproszonymi gośćmi ‒ przedstawicielami Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Stowarzyszenia „Topory”, Centrum Edukacyjnego „Twój Robot Tomaszów”. Będą też zajęcia sportowe w Academii Gorila. Codziennie na uczestników czekać będzie słodki poczęstunek.

Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy na feryjne zajęcia w bibliotece przyjmowane są w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP przy placu Kościuszki 18. Więcej  informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 44 724-61-06.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij