Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

VII Wiosenny Truniej Tenisa Stołowego

Miejskie Centrum Kultury zaprosiło sympatyków tenisa stołowego do udziału w VII Wiosennym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii open. Do zawodów, które zostały rozegrane w filii Tkacz zgłosiło się 30 uczestników w różnym wieku.


Turniej został rozegrany systemem „rosyjskim pełnym” tj. do dwóch przegranych pojedynków. Do dyspozycji grających było 5 stołów tenisowych co pozwoliło na rozegranie dodatkowych meczy o miejsca w kwalifikacji końcowej. Zwycięzcą turnieju został Zbigniew Goździk pokonując w wielkim finale Huberta Gawędę 3:0.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Zbigniew Goździk
  2. Hubert Gawęda
  3. Tomasz Wieteska
  4. Dariusz Będzyński
  5. Mateusz Dąbrowski
  6. Bogusław Frankiewicz
  7. Bartłomiej Choduń
  8. Marcin Jeżak
  9. Jacek Jaworski
  10. Paweł Burchard

Czterech pierwszych zawodników otrzymało pamiątkowe puchary ufundowane przez Miejskie Centrum Kultury. Wśród uczestników byli reprezentanci z terenu powiatu tomaszowskiego oraz sympatycy tej dyscypliny z Opoczna.

Tenis to forma rekreacji ruchowej, która łączy pokolenia. Najstarszy uczestnik VII Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Miejskiego Centrum Kultury miał lat 75, a najmłodszy lat 12. W gronie uczestników znalazły się dwie młode tenisistki siostry Natalia i Julia Bartczak.

Organizatorzy serdecznie dziękują Zarządowi Miejskiemu TKKF w Tomaszowie Maz. za wsparcie i okazaną pomoc w realizacji wydarzenia. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwali Tadeusz Lubicki i Kamil Wrona.

Źródło: MCK


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij