Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


V Sportowy Turniej Przedszkolaków „Brzdąc Cup Glinka Academy 2018”

Piąta edycja zawodów sportowych dla przeszkoli z  terenu Tomaszowa Mazowieckiego odbyła się  7 czerwca 2018 r w hali „gastronomika”


Zawody przy wsparciu Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki od kilku lat organizują wspólnie Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim oraz kluby sportowe „Lechia” i „13Jocker”.

W tym roku do grona partnerów imprezy dołączyła „Glinka Academy”- fundacja Małgorzaty Glinki najsłynniejszej polskiej siatkarki.

Do sportowej rywalizacji zgłosiło się dziesięć placówek przedszkolnych z terenu miasta: przedszkola numer 3,5,7,8,9,12,16,17,19,20. Konkurencje stały na wysokim poziomie, a aktywność fizyczna biorących udział przedszkolaków była imponująca. Miejsca na podium zajęły następujące placówki:

I miejsce - Przedszkole nr 19 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

II miejsce- Przedszkole nr 16 z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

III miejsce-Przedszkole nr 3 z Zespołu Przedszkolnego w Tomaszowie Mazowieckim

Kolejne miejsca w sportowej rywalizacji zajęły przedszkola nr 7,17,5,20,8,9,12.

Na imprezie nie mogło też zabraknąć występów artystycznych przedszkolaków. Swoje talenty zaprezentowała grupa „Żabki” z Przedszkola nr 16, siatkarze z klas sportowych SP 13 oraz 11-letnia Antonina Frątczak –wicemistrzyni Polski w tańcu sportowym.  

Wszyscy byli zgodni, co do zasady, że nie wynik, a sportowa rywalizacja jest najważniejsza.

Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij