Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Uwaga: zamknięcie wlotów ul. Mościckiego i Mireckiego na rondzie Dmowskiego

W związku z koniecznością wykonania prac związanych z betonowaniem, na rondzie Dmowskiego w Tomaszowie Mazowieckim w ciągu drogi wojewódzkiej nr 713, od 9 maja (poniedziałek) zamknięte zostaną wloty na rondo od strony ulic Mościckiego i Mireckiego.

Ruch na rondzie będzie odbywał się wahadłowo na osi Głowackiego – Nowowiejska. Przywrócony będzie na ten czas pierwotny objazd ulicami św. Antoniego – Głowackiego do Niskiej oraz Nowowiejską do Majowej. Utrudnienia potrwają ok. 3 tygodnie, a zakaz nie będzie dotyczył dojazdów do posesji.

Przypominamy również o zamknięciu (całkowity brak przejazdu dla wszystkich uczestników ruchu drogowego od 09.05.2022) skrzyżowania Nowy Port – Mireckiego – Białobrzeska oraz ul. Mireckiego na odcinku Szczęśliwa – most na Pilicy. Dalej obowiązują wprowadzone objazdy lokalne dla poj. do 3,5 t i powyżej 3,5 t (Spała – Inowłódz-Opoczno).
Źródło: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij