Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Urząd Miasta uruchomił specjalne konto dla darowizn na rzecz uchodźców z Ukrainy

Urząd Miasta Tomaszowa Mazowieckiego uruchomił specjalne konto, na które już można wpłacać darowizny na pomoc Ukrainie. Każdy chcący wesprzeć społeczność Ukrainy może już korzystać z wiarygodnego konta, uruchomionego przez Miasto, z którego całość środków przeznaczona zostanie na ten właśnie cel.

Numer specjalnego rachunku bankowego Tomaszów Mazowiecki Ukrainie: 33 1050 1461 1000 0090 8160 5611

Jako odbiorcę przelewu należy wskazać Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki, adres: Polskiej Organizacji Wojskowej 10/16 97-200 Tomaszów Mazowiecki. W tytule przelewu należy wpisać: „Pomoc dla obywateli Ukrainy”.

To kolejny sposób, w jaki tomaszowianie mogą wesprzeć uchodźców. Zebrane na rachunku pieniądze zostaną przeznaczone wyłącznie na pomoc obywatelom i obywatelkom Ukrainy, którzy schronili się w Tomaszowie przed wojną (którymi opiekuje się Miasto). Środki posłużą zaspokojeniu podstawowych potrzeb uchodźców.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij