• Data opublikowania: 2015-10-14

Uroczyście podsumują projekt „Przez żołądek do integracji”

"Seniorzy Na Topie" w partnerstwie z Dzielnicowym Ośrodkiem Kultury zapraszają na uroczyste podsumowanie projektu "Przez żołądek do integracji", które odbędzie się 16. października o godz. 17.00 w siedzibie DOK-u przy ul. Gminnej 37/39.

Organizatorzy zaplanowali: pokaz barmański, naukę przygotowywania barwnych, bezalkoholowych napojów pod kierunkiem specjalistów w tej dziedzinie, prezentację multimedialną projektu realizowanego przez "Seniorów Na Topie", wystawę fotograficzną upamiętniającą działania projektowe, degustację przygotowanych przez uczestników projektu potraw, wspólną zabawę z Zespołem Aptekarze, a w prezencie na każdego uczestnika finału projektu czekać będzie pamiątkowa broszura z przepisami autorstwa seniorów biorących udział w działaniach.

Urzeczywistnienie powyższych marzeń i pasji ludzi w wieku 60 + umożliwia Projekt Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Grant na lepszy start, który współfinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.