Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-10-01

Umowa podpisana. Niebawem ruszy przebudowa ulicy Perłowej

W piątek 1 października br w magistracie podpisano umowę na przebudowę ulicy Perłowej. Prace rozpoczną się jeszcze w październiku i potrwają do końca listopada. Koszt realizacji inwestycji to 380 000,00 złotych.

Inwestycję będzie realizowała firma Binstal s.c. Honorata Tchórz, Przemysław Tchórz. Całkowita wartość zadania wynosi 380 000,00 zł.

W ramach umowy wykonawca wykona przebudowę ulicy Perłowej na odcinku od ul. Bursztynowej  do ul. Wierzbowej wraz z budową kanalizacji deszczowej oraz odwodnienia w Tomaszowie Mazowieckim. Podstawowe roboty budowlane wchodzące w zakres zamówienia to:

- roboty rozbiórkowe i ziemne,

- budowa konstrukcji jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego,

- budowa zjazdów i chodników o nawierzchni z betonowej kostki brukowej,

- budowa kanalizacji deszczowej i odwodnienia,

- wykonanie poziomego i pionowego oznakowania drogowego.

Termin realizacji inwestycji to dwa miesiące od podpisania umowy.

Inwestycja realizowana  w ulicy Perłowej stanowi ostatni etap przebudowy dróg w osiedlu Wierzbowa. Po jej zakończeniu wszystkie ulice będą posiadały kanalizację deszczową, chodniki, utwardzoną nawierzchnię w postaci kostki betonowej lub asfaltu oraz wymienioną sieć oświetlenia ulicznego.

--

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij