Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tydzień z Biblioteką

Wystawy, tematyczny quiz, w którym nagrodą jest możliwość swobodnego wyboru książek do wypożyczenia prosto z magazynu Biblioteki Głównej, szkolenia dla seniorów z wykorzystaniem podstawowych funkcji w smartfonie, zabawy animacyjne dla najmłodszych, spotkania w formie lekcji bibliotecznych w szkołach i przedszkolach, zabawy animacyjne dla najmłodszych w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, SleeveFace - czyli selfie z książką, akcja „Uwalniamy książki” – bookcrossing, spotkanie autorskie… to działania zaplanowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach XIX Tygodnia Bibliotek, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Biblioteka – świat w jednym miejscu”.

Tomaszowska placówka zaprasza od 8 do 15 maja do częstszego śledzenia mediów społecznościowych i własnej strony internetowej, ale przede wszystkim do odwiedzania siedzib Biblioteki. 13 maja o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej ul. Mościckiego 6 odbędzie się spotkanie autorskie z tomaszowianinem Piotrem Gajdą połączone z promocją jeszcze „ciepłego” tomiku poezji pt.: „O włos”.

Jak powiedział Cyceron: „Do szczęścia człowiekowi potrzeba ogrodu i biblioteki”, ogrodu niestety nie posiadamy, ale do odwiedzenia biblioteki serdecznie zapraszamy – zachęcają organizatorzy.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij