Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tydzień Antoniański. Podziękowania

Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Tygodnia Antoniańskiego. Bez ciężkiej pracy i zaangażowania wielu osób nie udałoby się zorganizować tak dużego, historycznego wydarzenia w naszym mieście.

Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych czynnie przy organizacji całego Tygodnia Atoniańskiego, a w szczególności do pracowników Wydziału Kultury, Promocji i Turystyki w Urzędzie Miasta, Wydziału Kultury i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym, Miejskiego Centrum Kultury, Muzeum, Agencji BrandMedia, Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta, Zarządu Dróg Powiatowych, Tomaszowskiego Centrum Zdrowia. Dziękujemy służbom: Straży Miejskiej, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie, Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie, Ochotniczym Strażom Pożarnym z powiatu tomaszowskiego, grupie medycznej OSP Białobrzegi, 25. Brygadzie Kawalerii Powietrznej, Hufcowi ZHP Tomaszów Mazowiecki, klasie wojskowej ZSP nr 1 i klasie strażackiej ZSP nr 3, Towarzystwu Przyjaciół Tomaszowa Mazowieckiego oraz wszystkim pracownikom techniki i obsługi oraz wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wspierając te wydarzenia przyczynili się do sukcesu Tygodnia Antoniańskiego.

Dziękujemy wykonawcom tygodniowego programu artystycznego: uczniom i nauczycielom tomaszowskich przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, Młodzieżowemu Domowi Kultury, solistom, zespołom, chórom i orkiestrom z gmin powiatu.

Dziękujemy organizatorom wydarzeń i imprez towarzyszących Tygodniowi Antoniańskiemu, wystawcom Jarmarku Antoniańskiego i Kołom Gospodyń Wiejskich, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego, proboszczom parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego i parafii p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tomaszowie Maz.

To dzięki pracy tych wszystkich osób, mogliśmy świętować w trakcie Tygodnia Antonińskiego i koncertu Piotra Rubika. Dziękujemy również wspaniałej, tomaszowskiej publiczności za tak gorące przyjęcie artystów.


Marcin Witko
Prezydent Tomaszowa Mazowieckiego
Mirosław Kukliński
Starosta Powiatu Tomaszowskiego

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij